14869
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

O nás

Počiatok vzniku salónu je v roku 2000. Čas, dlhoročná prax a požiadavky zákazníkov postupne kreovali poskytované služby a s nimi sa dopĺňalo aj technické vybavenie a celkový profil salónu. Dnes náš salón poskytuje zákazníkom služby na vysokej profesionálnej úrovni. Máme svoj názor na vlastné kreatívne postupy, budované dlhoročnými skúsenosťami. Radi vás prijmeme do rodiny spokojných zákazníkov.

 

 

…….a krása pretrvá

Martina Petrasová
majiteľka salónu

Služby

KOZMETICKÉ SLUŽBY

• líčenie na rôzne príležitosti
• ošetrenie očného okolia aj aplikácia umelých mihalníc
• úprava a farbenie obočia a mihalníc,lashlifting
• ošetrenia pleti podľa typu pokožky kozmetikou Alissa Beauté a Bioline Jató

KADERNÍCKE SLUŽBY

Pri strihaní vlasov využívame viaceré techniky strihania, aby účes získal objem, plnosť, odľahčené kontúry a pohyblivý efekt – vzdušnosť. Prispôsobujeme strih tvaru hlavy, tváre a vytvoríme vám ho strihaný na mieru len pre VÁS.

NECHTOVÝ DIZAJN

Zdobenia nechtov rôznymi technikami podľa najmodernejších trendov

 

Ošetrenie a spevnenie prírodných nechtov lakogélom značky Viktoria Vynn a Semilac

PEDIKÚRA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc auctor, ligula at facilisis tempor, nulla eros dictum nibh, non porttitor lorem urna quis lacus. In volutpat ipsum tellus, eu tincidunt lectus convallis sit amet.