Kozmetické služby
15828
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15828,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kozmetické služby

V našom salóne ponúkame rôzne profesionálne služby a poradenstvo. Ošetrujeme pleť, dekolt aj očné okolie  podľa typu pokožky kozmetikou Alissa BeautéBioline Jató. Líčime na rôzne príležitosti, aplikujeme umelé mihalnice aj 3D mihalnice. Upravujeme a farbíme obočie a mihalnice, ponúkame aj novinku –lashlifting na mihalnice.

Ďalšia veľmi žiadaná služby u nás sú Chemický peeling ,ktorý patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy. Je to metóda kedy sa na povrch kože nanášajú ovocné kyseliny, ktoré spôsobujú jej pomalé odlučovanie a jemné obrusovanie. Pleť je po jeho použití hladšia, pružnejšia, farebne zjednotená a celkovo rozjasnená.

Špeciálne ošetrenie pleti BB-GLOW-znižuje hladinu melanínu v koži ,okamžite zvlhčuje pokožku a zanecháva ju jemnú a pružnú, neutralizuje voľné radikály ,zosvetľuje pigmentáciu, znižuje jemné vrásky a vyrovnáva tón pleti, lieči akné a redukuje jazvy po akné. Ošetrenie sa prevádza Derma perom a špeciálnymi BB sérami Physiolab – tieto séra majú 100% bezpečné a prírodné ingrediencie s certifikátom EU.
Ponúkame aj prístrojové ošetrenia pleti ako SKIN SCRUBER peeling a bezbolestné čistenie pleti.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvenčné ošetrenie je bezbolestivé ošetrenie pleti pomocou rádiofrekvenčného prístroja najvyššej kvality. Po ošetrení sú viditeľné výsledky ihneď v zmysle vypnutia pleti, zmiernenie previsov pri ochabnutej koži tváre, odstránenie jemných vrások v okolí očí, úst a na krku. Toto ošetrenie je vhodné pre každý typ pokožky

Dermatologická mezoterapia

Mezoterapia je metóda oživenia pleti pomocou roztokov so zmesou látok – vitamínov, polypeptidov, kyseliny hyaluronovej, ktoré prenikajú do pokožky prístrojom s ihličkami s nanotechnikou pre bezbolestné ošetrenie vo forme kúry.

Prístrojovú LYMFODRENÁŽ poskytujeme na zmiernenie opuchov, prispieva k správnemu fungovaniu lymfatického systému, odstraňuje škodlivé látky z metabolizmu, zlepšuje krvný obeh, dodáva tkanivám kyslík a výživné látky, má regeneračné, detoxikačné a relaxačné účinky.

V neposlednom rade ponúkame aj klasické služby ako je depilácia tváre a celého tela teplým a studeným  voskom, trvalá na mihalnice, rôzne pleťové kúry podľa ročných období

Permanentný make-up

obočia ,liniek a pier robíme rôznymi technikami ponúkame ho s viac ako 17- ročnými skúsenosťami. Vždy po individuálnom dohovore zvolíme požadovanú techniku ,buď klasický PMU, alebo púdrové techniky, alebo mikroblading, prevažne podľa želania klientov. Odstraňujeme PMU metódou SC COLOR X a SC COLOR LIGHT od spoločnosti SWIS COLOR za pomoci kyseliny mliečnej.

Ponúkame v salóne aj darčekové poukazy vhodné ako darček pre vašich najbližších.