Služby
15750
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15750,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Služby

KOZMETICKÉ SLUŽBY


 • líčenie na rôzne príležitosti
 • ošetrenie očného okolia aj aplikácia umelých mihalníc
 • úprava a farbenie obočia a mihalníc,lashlifting
 • ošetrenia pleti podľa typu pokožky kozmetikou Alissa Beauté a Bioline Jató
 • Chemický peeling -patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy. Je to metóda kedy sa na povrch kože nanášajú ovocné kyseliny, ktoré spôsobujú jej pomalé odlučovanie a jemné obrusovanie. Pleť je po jeho použití hladšia, pružnejšia, farebne zjednotená a celkovo rozjasnená.
 • Špeciálne ošetrenie pleti BB-GLOW-Znižuje hladinu melanínu v koži ,okamžite zvlhčuje pokožku a zanecháva ju jemnú a pružnú, neutralizuje voľné radikály ,zosvetľuje pigmentáciu, znižuje jemné vrásky a vyrovnáva tón pleti, lieči akné a redukuje jazvy po akné. Ošetrenie sa prevádza Derma perom a špeciálnymi BB sérami Physiolab – tieto séra majú 100% bezpečné a prírodné ingrediencie s certifikátom EU.

ošetrenie pleti prístrojom SKIN SCRUBER -peeling, bezbolestné čistenie pleti.

RÁDIOFREKFENCIA- Rádiofrekvenčné ošetrenie je bezbolestivé ošetrenie pleti pomocou rádiofrekvenčného prístroja najvyššej kvality. Po ošetrení sú viditeľné výsledky ihneď v zmysle vypnutia pleti, zmiernenie previsov pri ochabnutej kožii tváre, odstránenie jemných vrások v okolí očí, úst a na krku. Toto ošetrenie je vhodné pre každý typ pokožky

 

Dermatologická mezoterapia
Mezoterapia je metóda oživenia pleti pomocou roztokov so zmesou látok – vitamínov, polypeptidov, kyseliny hyaluronovej, ktoré prenikaju do pokožky prístrojom s ihličkami s nanotechnikou pre bezbolestné ošetrenie vo forme kúry.

 • depilácia tváre a celého tela teplým a studeným  voskom
 • permanentný make-up obočia ,liniek a pier rôznymi technikami s viac ako 17- ročnými skúsenosťami. Vždy po individuálnom dohovore sa zvolí požadovaná technika ,buď klasický PMU, alebo púdrové techniky, alebo mikroblading.
 • Prístrojová LYMFODRENÁŽ-Lymfodrenáž zmierňuje opuchy, prispieva k správnemu fungovaniu lymfatického systému, odstraňuje škodlivé látky z metabolizmu.

KADERNÍCKE SLUŽBY


 • dámske , pánske, detské kadernícke služby /strihanie,farbenie,zosvetlovanie vlasov/
 • spoločenské aj denné účesy

 

Pri strihaní vlasov využívame viaceré techniky strihania, aby účes získal objem, plnosť, odľahčené kontúry a pohyblivý efekt – vzdušnosť. Prispôsobujeme strih tvaru hlavy, tváre a vytvoríme vám ho strihaný na mieru len pre VÁS.

 

Farby značky OiVita 39 ktoré  používame , splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky . Je pre nás dôležité, aby vlasy boli po farbení ešte kvalitnejšie a zdravšie, aby mali krásny lesk, farba sa nevymývala a nestrácala pôvodný odtieň a kryla naozaj na 100 % šedivé vlasy .

PEDIKÚRA


Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, pedikérka skalpelom odstráni stvrdnutú pokožku na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel. Potom ostrihá nechty dorovna a vyformuje ich aj zapilovaním. Tvarovaním nechta v rovnej línii zabráni bolestivému zarasteniu. AK už nechty zarastajú ošetrí ich podľa potreby.Skontroluje kurie oká, otlaky na vrchnej strane a medzi prstami. Opatrne ich odstráni a odporučí domáce ošetrenie. Pre zvláčnenie kože nanesie krém a prevedie masáž chodidiel.

 

Ponúkame aj parafínové zábaly rúk aj nôh.

NECHTOVÝ DIZAJN


 • Modelácia prírodných nechtov akrylovou,gélovou aj polygélovou metódou
 • Zdobenia nechtov rôznymi technikami podľa najmodernejších trendov
 • Ošetrenie a spevnenie prírodných nechtov lakogélom značky Viktoria Vynn a Semilac